اورانوس

فـروشـگاه صنایع لوستر اورانوس

"صنایع لوستر اورانوس" با تلفیق خلاقانه هنر و صنعت، طی ۲۵ سال متمادی، و با ارائه محصولات متنوع، همواره مورد اقبال خریداران ایرانی تزئینات داخلی بوده است. گستره این خوش اقبالی، حضور مستمر در نمایشگاه‌های بین‌المللی، و تحسین و تقدیر سازمان‌های مربوطه اعم از وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت بازرگانی و نهادهای دولتی و خصوصیِ تخصصی را در بر می‌گیرد.

علیرغم تحریم‌ها و محدودیت‌های صادراتی ایران، در سال‌های گذشته محصولات صنایع لوستر اورانوس، مورد توجه کشورهای دیگر، خصوصاً کشورهای همسایه واقع شد، و میزان قابل توجهی از این محصولات به عراق، افغانستان و انگلستان صادر شد. کیفیت بالا و تنوع گسترده محصولات این شرکت، با وجود افول بازار جهانی، سبب دوام چندین ساله در بازارهای مذکور شد، و ما را بر آن داشت تا با توسعه ظرفیت تولید، محصولات این شرکت را که شامل لوستر، آباژور، چراغهای تزئینی و... می‌شود به سایر کشورها نیز که حائز شرایط مطلوب بازرگانی با ایران باشند صادر کند.
محصولات طراز اول صنایع لوستر اورانوس در مدل‌های مدرن و مدرن/کلاسیک، که سابقاً با استفاده از طلای ۲۴ عیار تولید می‌شدند، و هم‌اکنون به دلیل افزایش چشمگیر قیمت طلا در بازارهای جهانی، صرفه و توجیه اقتصادی مناسبی، نه برای خریدار و نه برای تولیدکننده دارند، از شیوه آبکاری الکترولاک در جلوه‌های طلایی، نقره‌ای و آنتیک بهره می‌برند، و در برخی از موارد به صورت استاتیک یا ترکیبی از استاتیک و آبکاری عرضه می‌شوند. با تامین پشتوانه‌های لازم و پشتیبانی گسترده و پویا، این محصولات مشمول پنچ سال ضمانت کیفیت می‌باشند.
بهره‌گیری از پرسنل کارا و کوشا و متخصص، در خط تولیدی مجهز به مدرنترین تجهیزات دنیا، و ۲۵ سال تجربه تولید در بالاترین سطوح صنایع تزئینی، "صنایع لوستر اورانوس" ایران را به بسط صادرات به تمام نقاط جهان مصمم‌تر می‌کند.
"صنایع لوستر اورانوس"
info@uranud-ind.com

۳۳۲۸۶۱۳۴ - ۳۳۲۸۰۷۰۳

دلایل انتخاب ما
حرفه ای ترین فروشگاه لوستر

محصولات با کیفیت

محصولات صنایع لوستر اورانوس از بهترین مواد اولیه تهیه شده برای شما مشتری گرامی

مشتریان وفادار

صنایع لوستر اورانوس برای مشتریان وفادار خود خدماتی و در نظر گرفته

صنایع لوستر اورانوس
فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من